Naše Vaše tábory

denný letný tábor 2017

                 Tento rok sme si pre Vás pripravili možnosť nechať Vaše deti prežiť zopár krásnych chvíľ s našimi koníkmi počas letných denných táborov. Pripravené máme pre ne veľa zaujímavých aktivít,či už priamo s koníkmi alebo ostatnými našimi zvieratkami, budeme ich čistiť, kŕmiť, niečo zaujímavé sa o nich naučíme, a veľa sa zabavíme. Nebudeme sa však venovať len koníkom, Počas chvíľok oddychu si vytvoríme pekné handmade výrobky trebárs servítkovou technikou, namaľujeme si tričká, pokreslíme zopár papierov a kameňov, a ak nám to počasie dovolí schladíme sa v bazéne a balónovou vojnou…

O obedy sa nám postará ujo Miro, najsamlepší kuchár zo susednej reštaurácie Staré časy, ktorý varí tie najlepšie jedlá na svete. O desiatu a olovrant je tiež postarané, podľa chuti chlebík so zeleninkou z našej záhradky a a okrem iného určite bude aj dobrý melón…. . Pitný režim je veľmi dôležitý, preto budeme mať poruke vždy veľa vody na pitie a dáku aj na oblievanie….

Ešte viac informáciám o našom Vašom dennom tábore pri koníkoch sa dozviete TU

denný tábor 2016 (14) denný tábor 2016 (12) denný tábor 2016 (11) denný tábor 2016 (7) denný tábor 2016 (9) denný tábor 2016 (2) denný tábor 2016 (1) denný tábor 2016 (6)