Ponúkame

   
Jazdenie detí možnosť jazdenia na koníkoch už od 2 rokov, pod dohľadom skúseného trénera. Pri koníkovi sme s tými najmenšími v prípade potreby dvaja tréneri, kde jeden zabezpečuje kontakt s jazdcom, bezpečnosť dieťaťa a druhý sa stará o koníka. Pri zdatnejších deťoch, už je vykonávaný výcvik jednotlivo.
Kontakt s koníkmi okrem jazdenia je súčasťou našich hodín aj kontakt s koníkmi a to nie len kŕmenie, ale hlavne správne správanie sa pri koňoch. No máme pre Vás pripravené aj česanie, čistenie, pomoc pri tréningu, či údržbe okolo koní alebo len tak sa „mojkať“ koľko Vám bude treba. Treba hlavne deťom ukázať, že koník, ako aj iné zvieratká nie je len hračka, ale je to živý tvor, ktorý si vyžaduje pozornosť a lásku, ktorú Vám potom niekoľko násobne vráti.
Základy jazdy na koni pochopiť pohyb koníka, správne sedieť či nasadať a zosadať, základy udržania rovnováhy a  ovládania koníka Vám pomôžu lepšie zvládnuť jazdeckú školu.
Jazdy v prírode najkrajší výhľad je zo sedla koňa, kdekoľvek. U nás je to krásna príroda úpätia Malých Karpát, a prechádzky po poliach v okolí nášho areálu…